przez

Historia biustonosza typu push up sięga lat 40. XX w. Wówczas amerykański miliarder, pilot, i konstruktor lotniczy oraz producent filmowy – Howard Hughes, skonstruował biustonosz z metalowymi fiszbinami, by uwypuklić biust Jane Russell. A to wszystko na potrzeby filmu „The Outlaw”. Natomiast push-up na rynek wprowadził w 1948 r. Frederick Mellinger – projektant bielizny damskiej. Swój model nazwał ”Rising Star”. I tak powstał push-up, który jest ratunkiem dla wielu kobiet z niewielkim biustem.

Zadaniem tego rodzaju biustonosza jest podniesienie i optyczne powiększenie piersi. Miseczki stanika są osadzone blisko siebie, dzięki czemu zbierają biust i sprawiają, że wydaje się większy. Dekolt nabiera pięknego kształtu i efektownie wygląda w głęboko wykrojonych strojach. To wprost wymarzony biustonosz do zadań specjalnych! Dobierając bieliznę na wyjątkową okazję wybierz romantyczny i zarazem elegancki model biustonosz push up Cassi Pari Pari.

W rzeczywistości działanie biustonosza nie ogranicza się tylko do wizualnego powiększenia biustu. Dobrze dobrany biustonosz z wkładką lub wypełniony silikonem przy okazji koryguje kształt piersi, a także zmienia ich położenie. AVA 1563 to biustonosz, który przepięknie zbiera i modeluje biust.

Co ciekawe, okazuje się, że Polki z niewielkim biustem coraz częściej rezygnują z kupna push-upów. Specjalistki w zakresie doboru odpowiedniego biustonosza z warszawskich sklepów z bielizną obserwują tendencję do wybierania staników dobrze dopasowanych, ale niekoniecznie powiększających biust. Mówią, że panie chcą bielizny dobrze wyprofilowanej, z delikatnych materiałów, z fiszbinami, ale bez gąbek, które po pierwsze mocno grzeją w upalne dni, a po drugie pod ubraniami wyglądają sztucznie. Jak widać, małe piersi przestają być problemem. Doskonałym przykładem może być biustonosz Axami V-6021. Delikatność i miękkość to jego najważniejsze cechy, które podnoszą komfort użytkowania i czynią model niezastąpionym. To również idealna propozycja na rozbieraną randkę. Śmiało może konkurować z niejednym stanikiem typu push up.


A więc biustonosz push up to nie jedyna alternatywa dla kobiet z niewielkim biustem. Istnieje szereg cudownych modeli, w których twój dekolt będzie wyglądać zjawiskowo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *