Sensuale.pl – bielizna damska – sklep online

Większość z nas ma w swojej szafie kilkanaście par biustonoszy, majtek oraz podkoszulki przeznaczone na chłodniejszą porę. Warto już teraz wzbogacić garderobę o zmysłowe body i gorsety. Body to wspaniały pomysł dla świadomej swego wdzięku kobiety, która pragnie zabłysnąć na romantycznej kolacji we dwoje. Cudownie opina ciało i podkreśla wszystko to, co działa na mężczyzn.

Załóż eleganckie body Nipplex Isabelle i ciesz się aurą tajemniczości jaką roztaczasz. Bordowa barwa cudownie zsynchronizuje się z czarnym żakietem, którym przysłonisz ramiona. Jeśli wolisz zarezerwować body na bardziej intymne chwile, wybierz Obsessive 841-TED-1. To niesamowicie kuszący fason, w którym oczarujesz, a przy okazji będzie ci komfortowo i wygodnie. Biżuteryjne ozdoby i figlarne kokardki to tylko niektóre z elementów nadających modelowi fikuśny charakter.

Nie przejmuj się nadprogramowymi kilogramami i cellulitem. W fascynującym Bona – Plus Size – black 1819 body staniesz się jedyną i niepowtarzalną! Długie rękawiczki dołączone do modelu dodatkowo podkreślają zmysłowy charakter body i uczynią go unikatowym.

Gorset powraca!

W XVIII wieku gorset występował, obok spódnic, jako podstawowy element najmodniejszych, dwuczęściowych sukni. Głównym jego zadaniem było wtedy podniesienie biustu widocznego w głębokim dekolcie i wysmuklenie talii. Na przełomie XVIII i XIX wieku – w czasach Wielkiej Rewolucji Francuskiej – od gorsetu odstąpiono.
Od około roku 1820 „narzędzie tortur” powróciło jednak na salony i reszta XIX wieku upłynęła pod znakiem ściśniętej talii. Co więcej, gorset uzyskał wówczas najbardziej skomplikowaną formę. Sięgał wtedy do połowy bioder – dodatkowo spłaszczał więc brzuch. Wynaleziono wówczas metalowe dziurki, przez które przeciągano wiązania gorsetu, przez co był wiązany jeszcze mocniej – nie dosyć, że ściskał górne żebra, a ostatnie 3 zaginał wręcz do środka, to deformował narządy wewnętrzne i spłycał oddech.

Podstawowym zadaniem gorsetu było niegdyś głównie usztywnienie korpusu, uwydatnienie biustu, podkreślenie i wysmuklenie linii talii. W 1914 roku rozpoczęło się panowanie biustonosza – sam gorset zmienił swoją rolę i stał się głównie częścią bielizny.
 Obecnie gorset za sprawą Jeana Paula Gaultiera i Madonny jakby powraca znowu do łask – oczywiście w znacznie łagodniejszej i do przyjęcia przez dzisiejsze kobiety formie – jako elegancka cześć bielizny.

Gorset to kwintesencja kobiecości, czaru i wdzięku. Pięknie układa się na sylwetce i całkowicie nie przypomina gorsetów z ubiegłych stuleci! Jest wygodny i komfortowy w użytkowaniu. Z każdej kobiety uczyni pełną seksapilu damę. Capri – red 1886 gorset i figi w czerwonym kolorze, w parze z majteczkami, to świetny pomysł na rozbieraną randkę. Oczarujesz ukochanego i przy okazji przysłonisz nielubianą fałdkę w okolicach brzucha.

Biały z kolei gorset Axami V-5577 Diamond może być strzałem w dziesiątkę nie tylko na noc poślubną. Obowiązkowy w szafie każdej kobiety, która pragnie się wyróżnić i oczarować.

Seksowne body i gorsety

Zaryzykuj i zacznij eksperymentować. Zastąp klasyczne majtki i biustonosz nowym body i poczuj się niezwykle kobieco! Zaskocz wyróżniającym się gorsetem i pokaż, że jesteś pewną siebie i atrakcyjną kobietą!